Katy Carr concert today 15th June 2024 from 1145am – address St. Benedict’s School, 54 Eaton Rise, London, United Kingdom see you soon ! all welcome 🙂

I am very excited to be performing today at the Polish Saturday School in Ealing – Polska Szkola Ealing Londyn at their Polish Heritage Days … my musical performance will include much loved songs that celebrate and commemorate the Polish contribution for Allied Victory during WWII paying particular interest to the 80th Anniversaries of the Polish Victory at the Battle of Monte Cassino 1944 and the Polish military contribution at #DDay80 
#PLHeritageDays #PolesinUK 

Miesiąc maj jest szczególnym czasem dla Polaków mieszkających poza granicami ojczyzny. To czas, w którym my Polacy staramy się pokazać nasza przynależność oraz przywiązanie do naszej ojczyzny, kultury i tradycji.
Z tej okazji już 15go czerwca w ramach realizacji projektu Polish Heritage Day zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na wydarzenie pod hasłem: “Bóg – Honor – Ojczyzna w symbolach zaletę”. Program edukacyjno- artystyczny podczas którego uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję:
– obejrzeć wystawę na temat Polskich Symboli Narodowych przygotowaną przez IPN;


– wysłuchać koncertu Katy Carr – brytyjskiej piosenkarki, autorki tekstów i muzyki, znanej z piosenek o historii Polski. Miłośniczki lat 30. i 40. XX wieku, grającej na instrumentach vintage oraz noszącej ubrania i fryzury z tamtego okresu. Choć urodziła się w Anglii, przez pierwsze pięć lat życia mieszkała w Polsce. Jej album Paszport, będący hołdem dla walczących podczas II wojny światowej, zdobył nagrodę dla najlepszego albumu koncepcyjnego w konkursie Independent Music Awards w 2014 roku. W 2016 roku została uhonorowana Polskim Medalem Pro Patria;
https://www.katycarr.com
http://youtube.com/KatyCarrMusicChannel
http://www.instagram.com/KatyCarrMusic

Z tego miejsca dziękujemy:
– Ambasadzie Polskiej w Londynie za wsparcie naszego wydarzenia.
– Pani Sylwii Kosiec członkini zarządu POSK za udostepnienie wystawy.
– Katy Carr, Wojtkowi Filaber oraz Zespołowi Pieśni i Tańca ŻYWIEC oraz członkom Koła Rodzicielskiego za wsparcie w realizacji projektu.

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*